Nejlepší manažeři ČR budou vyhlášeni už ve čtvrtek
PRAHA (MEDIAFAX) - Nejlepší manažeři České republiky roku 2011 budou pod záštitou premiéra Petra Nečase (ODS) vyhlášeni už ve čtvrtek 26. dubna v pražském paláci Žofín. Do 19. ročníku soutěže byl letos nominován rekordní počet 194 osobností a manažerů z celé České republiky.
"Soutěž Manažer roku hledá osobní podíl manažera na prosperitě firmy, specifikuje jeho podíl osobních i manažerských dovedností, jeho schopnost řídit a motivovat tým k definovaným cílům a výsledkům, to, zda určil správnou vizi i strategii firmy," uvedl k soutěži Rastislav Lukovič z České manažerské asociace.
"Celkem zpracováváme u každého soutěžícího 30 kritérií. Ty pak vyústí do zásadních šesti, která mohou být dohromady ohodnocena počtem 100 bodů," vysvětlil předseda hodnotitelské komise Jan Preclík. Podle jeho slov nejdůležitějšími kritérii soutěže jsou: 1. Osobnost a způsobilost manažera, osobní přínosy manažera pro firmu, 2. Podnikatelské výsledky a konkurenceschopnost firmy, 3. Schopnost čelit krizi, 4. Celospolečenské přínosy firmy, 5. Pracovně-sociální a vzdělávací aktivity a poslední 6. Environmentální přístup.
Soutěž Manažer roku si bere za cíl objektivně a nezávisle vybrat a zviditelnit nejlepší lídry českého managementu, špičky ve svém oboru, významné osobnosti, jejichž metody jsou přínosem nejen pro rozvoj firem a ekonomiky, ale i celé společnosti.
Pořadateli soutěže Manažer roku jsou jako už tradičně Svaz průmyslu a dopravy ČR, Česká manažerská asociace a Konfederace zaměstnavatelských a podnikatelských svazů ČR.
Filip Sušanka, Jan Soukup, susanka@mediafax.cz
Poslední zprávy z rubriky Podnikání:
Přečtěte si také:
Příbuzné stránky
- PHILIP MORRIS ČR A - Akcie PHILIP MORRIS ČR A aktuálně, kurzy Burza - akcie online
- Akcie PHILIP MORRIS ČR A, PHILIP MORRIS ČR - TABÁK, aktuální vývoj cen obchodů Burza, akcie-cz online
- Nejlepší kurzy měn v bankách a směnárnách
- Nezaměstnanost v ČR, vývoj, rok 2020, Míra nezaměstnanosti v %
- HDP 2020, vývoj hdp v ČR, Vývoj HDP meziročně v %
- Města a obce v ČR - vyhledávání firem a osob na adrese, zajímavosti - Města a obce
- Inflace - 2020, míra inflace a její vývoj v ČR , Meziroční inflace v %
- Kódy bank - Banky v ČR
- Jaký je dnes mezinárodní den?
- Stravenky a mzda 2020 - Jsou pro vás stravenky výhodnější než zvýšení mzdy?
- Výpočet důchodu - Jak vysoký budete mít důchod?
- Daňová přiznání - daňový kalendář 2021, kdy a co je potřeba udělat?
Prezentace
12.02.2025 iPhone 16 Pro za 699 Kč! Nová služba nemá v…
29.01.2025 Xiaomi má nový bestseller. Je extrémně nadupaný a
28.01.2025 České firmy stále častěji místo banky…
?
Okénko pro podnikatele
Tomáš Körner, Geis