Hledat v komentářích
Investiční doporučení
Výsledky společností - ČR
Výsledky společností - Svět
IPO, M&A
Týdenní přehledy
 

Detail - články
Operátoři zareagovali na BLESKmobil snížením cen volání

Operátoři zareagovali na BLESKmobil snížením cen volání

29.11.2012 14:53
Autor: ČTK

Mobilní operátoři zareagovali na nabídku virtuálního operátora BLESKmobil a nabídli levnější volání z předplacených karet. V rámci vánočních akcí vyjde volání u T-Mobilu a Vodafonu dočasně na 2,50 za minutu. Vyplývá to z informací firem. 

BLESKmobil začal jako první virtuální mobilní operátor na trhu nabízet služby 7. listopadu. Minuta hovoru vyjde na 2,50 a poslání jedné SMS na 1,50 . Telefónica, která spolu s vydavatelstvím Ringier BLESKmobil ve své síti provozuje, virtuálnímu operátorovi ve svém ceníku přímo nekonkuruje. Firma nabízí první minutu volání z předplacené karty za šest korun, za další minuty zákazník neplatí. 

Vodafone nabídl novou předplacenou kartu, kde nabízí od prosince až hodinové volání do vlastní sítě za sedm korun. Minuta hovoru do ostatních sítí bude do konce ledna stát 2,50 , pak o korunu podraží. Kredit platí deset měsíců. 

T-Mobile u nové Twist karty nabízí buď volání do konce ledna do všech sítí za 2,50 za minutu, nebo bezplatně službu Internet v mobilu na tři měsíce. Výhoda se prodlouží s každým dobitím o jeden nebo čtyři týdny v závislosti na výši kreditu.


Váš názor
Na tomto místě můžete zahájit diskusi. Zatím nebyl zadán žádný názor. Do diskuse mohou přispívat pouze přihlášení uživatelé (Přihlásit). Pokud nemáte účet, na který byste se mohli přihlásit, registrujte se zde.
Aktuální komentáře
16.03.2025
14:25Slok vnímá známky zpomalování, Yardeni hovoří o zvykání si na chaos a dlouhodobých přínosech vládní politiky
8:55Víkendář: Trump Kanadě udělal službu. A Rosenbergův jednoduchý vzorec hodnoty zlata
15.03.2025
13:30Investiční tipy: Komentáře k výsledkům za 4Q24
8:52Víkendář: Jak to nyní vidí v Kanadě?
14.03.2025
21:03Americké indexy uzavřely týden růstem  
17:37Kde se usadí růst ekonomiky a valuace na americkém trhu?
17:02Závěr týdne přináší akciím v Evropě i Americe strmý růst  
16:39Technická analýza: Broadcom má stále prostor pro růst  
16:38Spotřebitelská důvěra v USA v březnu výrazně klesla, sílí obavy z inflace
15:06Německé strany se dohodly na schválení obřího finančního balíku
13:14Perly týdne: Tesla jako politický symbol a její bod zlomu
11:58Akcie otáčejí vzhůru a zlato se dostává nad 3000 dolarů  
11:05Sharma o splasknutí bubliny americké výjimečnosti
11:02ČEZ, a.s.: Oznámení o výplatě úrokového výnosu
9:13Rozbřesk: Polská inflace stále osciluje okolo 5 %, a tak se sazby NBP nejeví jako přehnaně vysoké
9:11Plzeňský Doosan Škoda Power loni zvýšil zisk téměř o pětinu na 661 milionů Kč
8:55Evropa zahájí zeleně, výsledky zveřejnil Doosan Škoda Power  
6:15Fidelity International: V amerických telekomunikacích zvoní nové příležitosti
13.03.2025
21:03Index S&P 500 vstupuje do technické korekce  
17:26Americký posun do nové akciové rovnováhy?

Související komentáře
Nejčtenější zprávy dne
Nejčtenější zprávy týdne
Nejdiskutovanější zprávy týdne
Kalendář událostí
Nebyla nalezena žádná data