• Úvod
 • Vize
 • Produkty
 • Forex akademie
 • Kontakt
 • A & L Management s.r.o.
 • Sjednejte si schůzku

  Mapa ČR Mapa ČR Mapa ČR Mapa ČR Mapa ČR Mapa ČR Mapa ČR Mapa ČR Mapa ČR Mapa ČR Mapa ČR Mapa ČR Mapa ČR Mapa ČR Mapa ČR Hlavní město Praha Středočeský kraj Jihočeský kraj Plzeňský kraj Karlovarský kraj Ústecký kraj Liberecký kraj Královéhradecký kraj Pardubický kraj Vysočina Jihomoravský kraj Olomoucký kraj Zlínský kraj Moravskoslezský kraj

  Hlavní město Praha

  A & L Management s.r.o.

  Žukovského 887/4
  161 00 Praha 6 – Ruzyně

  další kanceláře »

  O nás

  Kdo jsme

  A & L Management je spolehlivá a stabilní společnost, která si během svého působení na českém trhu dokázala vybudovat pevné postavení díky podnětným a inovativním řešením v oblasti správy financí a investic, která se snaží přinášet na český trh.

  Za rozrůstající se klientskou základnu vděčíme především snaze poskytnout našim klientům nadstandardní služby v oblasti investic, přičemž na první místo klademe maximální efektivnost doporučovaných řešení a spokojenost našich klientů.

  Náš tým disponuje řadou kvalifikovaných odborníků s praktickými zkušenostmi s operacemi napříč celým finančním trhem.

  Čím se zabýváme

  Oproti většině poradenských společností se nezaměřujeme na nabídku masově rozšířených (a státem podporovaných) finančních produktů.

  Naše nabídka stojí na třech hlavních pilířích. Tyto vztyčné body představují přímou cestu k nemalé úspoře peněžních prostředků, dobře zhodnoceným investicím a dosažení určité finanční nezávislosti.

  Prvním z těchto pilířů se nachází v oblasti takzvané ochrany příjmu a majetku, jejímž cílem je optimalizovat klientovy výdaje a v rámci jeho osobní spotřeby nalézt zdroj financí pro oblast tvorby klientova kapitálu.

  Hlavním pilíře nabídky společnosti A & L Management je oblast tvorby kapitálu. S ohledem na současnou ekonomickou situaci, kdy riziko znehodnocování měny se stalo permanentní hrozbou, je důležité zvážit investici do aktiv, jež si uchovávají stálou hodnotu a na něž znehodnocování peněz nemá vliv.

  Hmotná aktiva jako jsou komodity či nemovitosti symbolizují stabilitu a jejich pozice na trhu není tak vratká jako ta, v níž se momentálně nachází tzv. papírová aktiva (měny, akcie, dluhopisy, apod.).

  Dosáhne-li klientův kapitál určité výše, otevírají se mu automaticky dveře do světa investic, třetího pilíře naší ucelené koncepce.

  U investic se však již nezaměřujeme primárně na nárůst kapitálové hodnoty investice, ale především na peněžní toky (cash flow), které je schopna tato investice generovat.

  Investice, která zajistí klientovi stálý příliv finančních prostředků, tak klientovi přinese v podobě pasivního příjmu nezávislost na příjmech z jeho aktivní ekonomické činnosti.

  A právě nezávislost na příjmech z aktivní ekonomické činnosti, státní penzi nebo jiných „penzijních a finančních plánech“ je konečným cílem našeho řešení.

  Aktuálně ze světa financí

  O víkendu vrcholí festival Open House Praha (video)

  O víkendu vrcholí festival Open House Praha. Desátý ročník veřejnosti zpřístupňuje přes stovku veřejných i soukromých budov a spolu s tím nabízí i pestrou přehlídku moderních architektonických stylů – brutalismu, kubismu i funkcionalismu....

  celý článek »